Slová ZMOS, Dvonča a 39,03 € faktúra za obed primátora Danka

Autor: Imrich Body | 12.6.2012 o 13:22 | (upravené 12.6.2012 o 16:56) Karma článku: 6,20 | Prečítané:  826x

Hľadá sa Hiroaki Yori Takahashi - z neznámej spoločnosti, lebo  Mesto  Poprad  zo zákona zverejnilo faktúru z pracovného obeda primátora Danka za 39,03 eura. A hľadá sa  Hiroaki  Yori Takahashi vo verejnom záujme z  dôvodu, že sa mal uvedeného pracovného obeda s primátorom Dankom zúčastniť práve on.  Ale nikto o Hiroaki Yori Takahashi nič nevie - ani primátor Danko, ktorý s ním vraj obedoval, ani mesto ktoré to zaplatilo, ani vyšetrovateľka ktorá to vyšetrovala, ani prokurátor ktorý to dozoroval. A čo majú spoločné predseda ZMOS-u Dvonč na jednej strane a na druhej strane primátor Popradu Danko, mesto, popradská vyšetrovateľka, dozorujúci prokurátor? Problém so zverejňovaním faktúr v samospráve s malými sumami na základe info zákona, aj keď každý v inej súvislosti. Jeden hovorí za ZMOS o "zastavení nekonečného zverejňovania faktúr" a "limite na zverejňovanie" a druhí nedisponujú informáciami o hosťovi z faktúry za 39,03€. A ide sa otvárať info zákon. Oficiálne z dôvodu včlenenia smernice  EÚ o používaní informácií úradov občanmi pre ich potreby? A môže beztrestne popradský primátor použiť 39.03€, keď o jeho hosťovi z obeda nič nevieme? Môže. Hľadá sa Hiroaki Yori Takahashi.

Predseda ZMOS-u Dvonč, ako primátor Nitry podporovaný stranami SMER a KDH hovorí o zastavení "nekonečného zverejňovania". Ale to znamená oslabenie kontroly nakladania s daňami občanov.

 

Hľadajme spolu Hiroaki Yori Takahashi, ktorého videl naposledy popradský primátor Danko, podporovaný stranami SMER a KDH vraj na pracovnom obede za 39,03€.

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Šanca zrušiť Mečiarove amnestie zostáva živá, parlament ju posunul ďalej

Parlament schválil aj vládnu deklaráciu, ktorá amnestie odsudzuje.

KOMENTÁRE

Lexu by azda dokázala dostať ultraprecízna formulácia

Deklarácia, čo navrhuje Fico, je výborná forma, ale zlý text.

TECH

Zistili, prečo Samsungu vybuchovali a horeli mobily

Pri Galaxy Note 7 nešlo o záhadnú chybu, ale o zlú konštrukciu.


Už ste čítali?