Slová ZMOS, Dvonča a 39,03 € faktúra za obed primátora Danka

Autor: Imrich Body | 12.6.2012 o 13:22 | (upravené 12.6.2012 o 16:56) Karma článku: 6,20 | Prečítané:  839x

Hľadá sa Hiroaki Yori Takahashi - z neznámej spoločnosti, lebo  Mesto  Poprad  zo zákona zverejnilo faktúru z pracovného obeda primátora Danka za 39,03 eura. A hľadá sa  Hiroaki  Yori Takahashi vo verejnom záujme z  dôvodu, že sa mal uvedeného pracovného obeda s primátorom Dankom zúčastniť práve on.  Ale nikto o Hiroaki Yori Takahashi nič nevie - ani primátor Danko, ktorý s ním vraj obedoval, ani mesto ktoré to zaplatilo, ani vyšetrovateľka ktorá to vyšetrovala, ani prokurátor ktorý to dozoroval. A čo majú spoločné predseda ZMOS-u Dvonč na jednej strane a na druhej strane primátor Popradu Danko, mesto, popradská vyšetrovateľka, dozorujúci prokurátor? Problém so zverejňovaním faktúr v samospráve s malými sumami na základe info zákona, aj keď každý v inej súvislosti. Jeden hovorí za ZMOS o "zastavení nekonečného zverejňovania faktúr" a "limite na zverejňovanie" a druhí nedisponujú informáciami o hosťovi z faktúry za 39,03€. A ide sa otvárať info zákon. Oficiálne z dôvodu včlenenia smernice  EÚ o používaní informácií úradov občanmi pre ich potreby? A môže beztrestne popradský primátor použiť 39.03€, keď o jeho hosťovi z obeda nič nevieme? Môže. Hľadá sa Hiroaki Yori Takahashi.

Predseda ZMOS-u Dvonč, ako primátor Nitry podporovaný stranami SMER a KDH hovorí o zastavení "nekonečného zverejňovania". Ale to znamená oslabenie kontroly nakladania s daňami občanov.

 

Hľadajme spolu Hiroaki Yori Takahashi, ktorého videl naposledy popradský primátor Danko, podporovaný stranami SMER a KDH vraj na pracovnom obede za 39,03€.

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Žena, ktorá prežila Mengeleho pokusy, koncentrák aj pochod smrti

Viola Fischerová zomrela vo štvrtok vo veku 94 rokov.

TECH

Mesiac som žil v inteligentnej domácnosti. A takto to dopadlo

Inteligentná domácnosť je drahá. Slovenským príkazom zatiaľ nerozumie.


Už ste čítali?